Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: LadySatan
2006-10-21, 10:41
Slipknot
Autor Wiadomość
Maggot
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-01, 00:12   Slipknot

Jezeli temat był to z góry przerpaszam, ale nie mogłem sie powstrzymać jako że slipknot to moja ulubiona kapela... Co sądzicie na jej temat ?? Jakie emocje na was wywiera ich muzyka ?
Ale w wywiadach z Joey'em czy Corey'em zawsze kiedy jest mowa o nowoczesnym metalu to sie denerwują(przynajmniej kiedyś tak było). Joey powiedział, że owszem czerpią z nowych zespołów, ale również czerpią z Metallici, Slayer'a więcej dlaczego nazywać ich nu metalowcami ?? ... dla mnie mimo tej trzeciej płyty Slipknot zachowuje swój oryginalny styl jaki mieli przed Vol.3 ....
Ostatnio zmieniony przez Maggot 2006-08-01, 22:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2006-08-01, 00:24   

hm o Slipknocie to była tylko dyskusja w nu metalu. ale jako że uwielbiam ten zespół, który wnosi wiele do nowoczesnej muzyki metalowej (a plujcie 8)) to może pokażę tutaj pewną "dyskusję" którą wywołałem szlajając się po pewnych żałosnych forach...
podpisałem się jako "skiszony" 8)

skiszony:
ta płyta jest najsłabsza w dorobku Slipa? to jedna z najlepszych płyt metalowych XXI wieku! cholernie progresywna (w przeciwieństwie do starszych płyt), muzyka Slipknota stała się bardzo eklektyczna, teraz już nawet nie wiadomo jaki gatunek grają. a Ci którzy polecają "klasykę", czyli stojące w miejscu (w przeciwieństwie do Slipa) kapele death metalowe i im podobne, z tych właśnie zacofanych ludzi, którzy nie chcą otworzyć się na nic nowego, chce mi się śmiać. pozdrowienia dla was neandertalczycy, witamy w erze nowoczesnego, lepszego metalu.

(ps. nie bijcie mnie, ja lubię death metal, ale musiałem jakoś nadepnąć tamtym idiotom na odcisk 8))

---potem jakiś koleś znany jako Garfield wyzywał mnie i napisał że Slipknot to heavy metal z elementami black metalu ale ostatnia płyta jest zjebana i chuj z waflem ale admin usunął jego posty :mrgreen:---

potem znowu ja:
Garfield - czytaj ze zrozumieniem, nie napisałem elektryczna. ps. twój stary black metal. zresztą heavy też. widzę, że sam nie wiesz, czego słuchasz - brawo dla Ciebie.

Garf:
skiszony jestes idiotą!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Slipknot nie jest zespołem heay metalem cyhba miałes trudne dziecinstwo ze takie głupoty gadasz idoto,sam recenznant kiedys powiedzial ze płyta Iowa to mieszanka Heavy metalu z mocniejszymi brzmieniami,ales ty głupi naprawde mi ciebie żal.

jakiś debil znany jako Slipfan:
skiszony głupi huju co ty pierdolisz kurwo jebana Slipknot nie ma nic wspólnegio według ciebie z hevy metalem,spierdalaj z tego forum kurwo jebana,pierdole cie huju jebany,jestes popierdolonmy rowne co pierdolona kurwa-recenznat.Was oboje pierdole skurwysyny zajebane.Slipknot debiutowal jako zespół Heavy metalowy i mimo lzejszej płyty zachowuje swoja pozycje w heavy metalu,kurwa lol do huja od kurwa tej elektryki ci sie popierdolilo w głowie pierolnoy huju.wypierdalaj na kurwa ulice sie napierdalac z recenznatem hujami pierdole was kurwy Jebane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/Pierdole!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!1.Huja na kurwa was wale jebane kurwiszony,lubie Slipknot ale nie pierdol mi tu kurwo pierdolona ze Slipknot nie łączy w swojej muzyce heavy metal,nie pierdol takiej hujni do kurwy nedzy w pizde kurwy , takie popierdolone pojebane kurwy wkurwiaą mnie jak huj takim pierdoleniem od rzeczy.

następny jego post:
skiszoyny wypierdalaj z tego forum kurwo jebana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

i następny:
Wypierdalaj!!!!!!!!!!!!!!!11

i dwa następne:
Wypierdalaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Wypierdalaj

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

ja się nie dziwię że ludzie nie lubią Slipknota... oceniają po fanach 8)
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
Zbyhu 
srokojebca



Wiek: 36
Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 59
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-08-01, 01:01   

Lubię posłuchać Slipknota. Podoba mi się wokal przedewszystkim. Człenio ma zajebisty głos. Muza też jest na poziomie. Właśnie takie kapele lubię. Slipknot rzyma poziom.
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=90857
 
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-08-01, 10:17   

Zbir napisał/a:

jakiś debil znany jako Slipfan:
skiszony głupi huju co ty pierdolisz kurwo jebana Slipknot nie ma nic wspólnegio według ciebie z hevy metalem,spierdalaj z tego forum kurwo jebana,pierdole cie huju jebany,jestes popierdolonmy rowne co pierdolona kurwa-recenznat.Was oboje pierdole skurwysyny zajebane.Slipknot debiutowal jako zespół Heavy metalowy i mimo lzejszej płyty zachowuje swoja pozycje w heavy metalu,kurwa lol do huja od kurwa tej elektryki ci sie popierdolilo w głowie pierolnoy huju.wypierdalaj na kurwa ulice sie napierdalac z recenznatem hujami pierdole was kurwy Jebane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/Pierdole!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!1.Huja na kurwa was wale jebane kurwiszony,lubie Slipknot ale nie pierdol mi tu kurwo pierdolona ze Slipknot nie łączy w swojej muzyce heavy metal,nie pierdol takiej hujni do kurwy nedzy w pizde kurwy , takie popierdolone pojebane kurwy wkurwiaą mnie jak huj takim pierdoleniem od rzeczy.

następny jego post:
skiszoyny wypierdalaj z tego forum kurwo jebana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

i następny:
Wypierdalaj!!!!!!!!!!!!!!!11

i dwa następne:
Wypierdalaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Wypierdalaj

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

ja się nie dziwię że ludzie nie lubią Slipknota... oceniają po fanach 8)


a ponoć to ja za dużo przeklinam heh ... Slipknot - podobała mi się płyta zatytowana właśnie Slipknot .. nic więcej nie ruszam z tego gatunku i zespołu...
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-08-01, 10:24   

Moja propzycja jest taka żeby ten temacik połączyć z poprzednim dotyczącym Slipa bo nie potrzebujemy 1250 tematów o jednej kapeli nie ważne jak fajnej.

A co do Slipa. Vol.3 to jedna z moich ulubionych płyt wszechczasów. Połączenie math core`a, industiralu, heavy, niesamowitych umiejętności i pmysłów muzyków zaowocowało płytą nieasmowitą. Brutalną, zimną, melancholijną, pokręconą.... Ale coraz mniej do takiej muzyki pasuje ten gówinany image kapeli byl fajny w momencie gdy kapela chciała się wypromować ale teraz mają już taka pozycję że chyba jest to zbędne niech muzyka mówi sama za siebie.

A co do tych fanów. Jak kapela ma ich sporo to i debilów wśród nich sporo. Normalka.
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2006-08-01, 11:02   

zgadzam się z całym postem Proga 8)
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-08-01, 15:42   

Hehe jest się w końcu znwcą nie? ;)
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2006-08-02, 23:53   

o proszę, coś ciekawego z polskiej Wikipedii:
Slipknot
Rok założenia 1995
Pochodzenie Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone
Gatunek metal alternatywny (:!:)
ale już na Wikipedii po angielsku:
Country Des Moines, Iowa, USA
Years active 1995 – 2002
2003 – 2006 (Hiatus)
Genres Nu Metal (:o)
Labels Roadrunner Records

[ Dodano: 2006-08-03, 19:15 ]
Maggot napisał/a:
Jezeli temat był to z góry przerpaszam, ale nie mogłem sie powstrzymać jako że slipknot to moja ulubiona kapela... Co sądzicie na jej temat ?? Jakie emocje na was wywiera ich muzyka ?
Ale w wywiadach z Joey'em czy Corey'em zawsze kiedy jest mowa o nowoczesnym metalu to sie denerwują(przynajmniej kiedyś tak było). Joey powiedział, że owszem czerpią z nowych zespołów, ale również czerpią z Metallici, Slayer'a więcej dlaczego nazywać ich nu metalowcami ?? ... dla mnie mimo tej trzeciej płyty Slipknot zachowuje swój oryginalny styl jaki mieli przed Vol.3 ....


eh ale dla mnie nowoczesny metal nie równa się nu metal, tylko poszukiwaniu dróg ku lepszemu brzmieniu i ciekawszej muzyce, o.

[ Dodano: 2006-08-03, 19:17 ]
i to chyba nowsze zespoły czerpią ze Slipknota, a nie odwrotnie...
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
Quak 
pyta leśna


Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 44
Skąd: Zza twoich pleców
Wysłany: 2006-12-05, 00:12   Re: Slipknot

Maggot napisał/a:

Ale w wywiadach z Joey'em czy Corey'em zawsze kiedy jest mowa o nowoczesnym metalu to sie denerwują(przynajmniej kiedyś tak było). Joey powiedział, że owszem czerpią z nowych zespołów, ale również czerpią z Metallici, Slayer'a więcej dlaczego nazywać ich nu metalowcami ??


A to jakiś grzech? Dla mnie Slip to wybuchowa mieszanka, która z nu metalu i z hardcoru sporo zrzyna. I bardziej w nich słysze elementy z nu niż z metaliki albo slajera ;). Nie wiem może jestem inny.
 
Dark Angel 
srokojebca


Dołączyła: 22 Sty 2007
Posty: 84
Skąd: Turek
Wysłany: 2007-01-24, 09:01   

Jak dla mnie Slipknot nie powinien być wrzucany do jednego worka z takimi gównami jak Linkin Park czy Limp Bizkit, gdyż jest to jedyny zespół coś znaczący pośród całej reszty...
_________________
...in death's embrace...
 
 
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-01-24, 09:11   

Nienawidzę tej kapeli, nie mogę jej ścierpieć, nie spotkać u mnie w mieście nastolatka/i z ich bluzą czy czymś takim, graniczy to z cudem. Nie mogłem się powstrzymać od śmiechu kiedyś jak mnie zapytał koleś, czemu słuchasz tego gównianego BM a nie tego co ja(Slipkiknot)?
Ogółem : Daje tej kapeli 0/6. Za wszystko.Amen :wink:
_________________
*************
 
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-01-24, 09:18   

Dle mnie zespół za Vol.3 dostaje zdecydowane 6! Jedna z najlepszych prgm etlaowych płyt ostatnich lat. Wielki szacunek dla kapeli która podążą własną ścieżką i tworzy nowe trendy.

Nie wiem Aniołu na jakiej podstwaie wrzucasz Linkin Park i Slipknota do jednego wora ale ok :roll:
_________________
Last.fm
 
 
Dark Angel 
srokojebca


Dołączyła: 22 Sty 2007
Posty: 84
Skąd: Turek
Wysłany: 2007-01-24, 11:53   

tomash napisał/a:
Nie wiem Aniołu na jakiej podstwaie wrzucasz Linkin Park i Slipknota do jednego wora ale ok :roll:


Ja nie wrzucam Linkin Park i Slipknota do jednego worka... Inni wrzucają i to chyba dość często można zauważyć :)
_________________
...in death's embrace...
 
 
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-01-24, 11:59   

Heh..inni wrzucają, ja się nie interesuję co robią inni, tylko rób jak Ci podpowiada logika! :)
Pozdrawiam.
_________________
*************
 
 
Power From Hell
srokojebca


Dołączył: 22 Gru 2006
Posty: 85
Skąd: z kaczej dupy
Wysłany: 2007-01-24, 19:33   

Niech mi ktoś wytłumaczy gdzie w muzyce Slipknot słyszy hard core albo metal core?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone